[9.6] Aimbot do World Tanks od Shatyan + kontury+ AKTUALIZACJA

[9.6] Aimbot do World Tanks od Shatyan + kontury+ AKTUALIZACJA

aimbot do world of tanks w wersji 9.6

Jeszcze u Was ściąga się aktualizacja do wersji 9.6 World of Tanks, a już mamy pierwszego bota.

W poprzednim poście, wrzuciłem aimbot do WOT od Shatyana, wraz z konturami w wersji 23. Dziś możemy już ściągnąć nową wersje 26, działającą z najnowszym klientem 9.6. Tak jak w przypadku poprzednika, celownik wyprzedza cel i trafia czołg w ruchu. W przeciwieństwie do najbardziej znanego bota od LSDmax, gdy czołg porusza się wolno, celownik jest skierowany w środek pojazdu. U LSDMax, nie ważne, czy szybko, czy wolno – zawsze celownik był przed maszyną. Dodatkowo, Shatyan dorzuca x-ray’a, czyli tłumacząc na polski: kontury czołgów, widoczne np. za wzniesienia.

Z mojej obserwacji tego bota do WOT, warto, aby na 100% działał, zawsze sprawdzić czy mamy go włączonego. Wystarczy wcisnąć KEY_NUMPAD6.

Aktualizacja!

Jak sam autor przyznaje, pierwsza wersja bota nie działała poprawnie. Dlatego wrzucam nową wersję. Przed chwilą ją przetestowałem na kliencie 9.6 i jest już ok!

Słowa Kluczowe:  , ,

One comment to [9.6] Aimbot do World Tanks od Shatyan + kontury+ AKTUALIZACJA

  • ZabijakPlayGames  says:

    Siemanko! Mam pytanko bo mam XVM Solo’s ModPack i czy ten config mi nie popsuje wota? bo jak wgralem z innej strony to nie widzialem znacznikow + celownik mialem gdzie indziej i niestandardowe ikonki czolgow sie popsuly

Napisz komentarz: